Ameliyatsız Lazer Tedavisi Nedir

Ameliyatsız Lazer Tedavisi Nedir

Ameliyatsız Lazer Tedavisi Nedir?

Ameliyatsız bel fıtığı tedavisi şeklinde de akla gelen lazer tedavisi, hastaların bel fıtığından kaynaklı ağrılarının azalmasına yardımcı oluyor. Bel ağrısı ve bacak ağrısı gibi şikâyetlerin giderilmesi bu yöntem ile sağlanıyor. Op. Dr. Fatih Kırar tarafından yapılan bu yöntemde ameliyat da ağrı da bulunmuyor. Lazer tedavi yöntemi, yan etkisiz olarak gerçekleştirilebiliyor. Bu yöntem sonucunda hastaların kalıcı olarak sağlıklarına kavuştukları biliniyor. Hem boyun ağrılarından hem de bel fıtığı ağrılarından kurtulmanızı sağlayacak bu yöntem, lazer ışınları ile uygulanıyor. Fıtık üzerine nokta atışlar yaparak sorunlu bölgelerin küçülmesi, lazer yöntemi sayesinde oluyor. Hastaların vücudunda meydana gelen her türlü iskelet ve kas sistemi ağrıları ile mücadelede lazer yöntem kullanılıyor.

Lazer yöntemin avantajları arasında ağrının ya da acının hissedilmemesi ilk sırada yer alıyor. Bu yöntem ile iyileşen hastalarda eski ağrılar yeniden oluşamıyor. Lazer yönteminde iğneden yararlanılmıyor. Yalnızca ışınlar ile hareket edilen yöntemde ilaç kullanmanıza gerek kalmıyor. Bu nedenle yöntemi; daha önce birkaç ameliyat geçirmiş hastalar, ağır vakalar, kronik vakalar ve akut vakalar olmak üzere pek çok insan kullanabiliyor. Alanında tanınmış olan Op. Dr. Fatih Kırar tarafından son teknoloji cihazlar ile gerçekleştirilen bu yöntem, sağlık sektöründe ön sıralarda yer alıyor. Yöntem sayesinde hayat kalitesi kısıtlanan pek çok insan, eski hayatlarına geri dönüyor.

OP. DR. FATİH KIRAR YORUMLARI VE ŞİKÂYETLERİ

Op. Dr. Fatih Kırar tarafından gerçekleştirilen ameliyatsız işlemler pek çok hastaya uygulanıyor. Hastaların bu tedavi yöntemleri ile ilgili yorumları aşağıda yer alıyor:

“Boynumda ve belimdeki ağrılar koluma ve bacağıma da etki etmişti. Belimde çok ciddi bir kanal daralmam vardı. Kaymalarım ve çökmelerim vardı. Nokta atışı ile oradaki probleme yönelik bir işlem gerçekleştirildi. Op. Dr. Fatih Kırar’a yapmış olduğu işlemlerinden ve gösterdiği ilgisinden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum.”

“İşlem öncesi zor durumdaydım. Bel ağrılarım ve acılarım vardı. Sonrasında Op. Dr. Fatih Kırar tarafından gerçekleştirilen işlemler sonrasında kendimi 18 yaşında gibi hissetmeye başladım. Bastonsuz yürümek benim için çok büyük bir lütuf.”

Sağlık