Boksun Prensi Mike Tyson İlgileri Üzerine Çekiyor

Boksun Prensi Mike Tyson İlgileri Üzerine Çekiyor

Boksun Prensi Mike Tyson İlgileri Üzerine Çekiyor!

Başarılı boksör Mike Tyson son günlerde hayat hikayesiyle ilgileri üzerine çekmeyi başarıyor. Boks tüm dünyada popülerdir. Amerika’da, boksun güney bölgelerde güçlü bir takipçisi var. Boks, iki kişinin elleri ve ayakları ile kavga etmesini içerir. Dövüşçüler, dövüş sanatları ve kendini savunma için antrenman yapmak için boksu kullanır. Kavgalar genellikle birkaç tur sürer ve tehlikeli olabilir. Yine de boks, değerli yaşam dersleri verebilecek bir spordur. Boks, bir dövüşçünün, o kişinin günlük yaşamına müdahale etmeden kendine güven ve disiplin oluşturmasına yardımcı olabilir. bahis

18 Yaşında Zirveyi Yaşadı ve Düşüşü Başladı!

Birçok kişi Mike Tyson’ı tüm zamanların en iyi boksörlerinden biri olarak görür. Tyson, kariyerine 1985 yılında 18 yaşında başladı. Trevor Berriman ile karşılaşmadan önce ilk on beş maçını kazandı. Bu maçı kaybetti, ancak sonraki on bir rakibini yenmek için geri döndü. Kariyerine bu etkileyici başlangıç, yıllar içinde resmi bir şampiyona haline gelmesinden bu yana prestijli ağır siklet şampiyonluğunu kazanan en genç boksör olmasına yol açtı. Ne yazık ki, kariyerine yönelik bu umut verici başlangıcı, onu aşağı çekecek skandallı bir düşüş dönemi izledi.

Lave Bing’e karşı ilk maçını kazandıktan sonra, Mike Tyson’ın fetheden bir kahraman olarak imajı, uyuşturucu kullanımı ve cinsel sapkınlık iddialarıyla lekelendi. Bu, eski rakibi Jimmy Lutton’ın 1985’teki kavgasında onu kokain kullanmakla suçlamasıyla başladı. Bunu, Tyson’ın sırasıyla 1990 ve 1991’de kendilerine cinsel saldırıda bulunduğunu iddia eden iki eski muhalif Bert Bluford ve Frank Olson’ın suçlamaları izledi. Üç adamın da itibarı bu iddialar yüzünden onarılamaz bir şekilde zedelendi, ancak Lutton’ın itibarı, alkolizm ve diğer şeylerin yanı sıra travma sonrası stres bozukluğu nedeniyle güvenilirliğini zaten kaybettikten sonra bir suikast girişiminden kurtulmaya çalışırken en ağır şekilde zarar gördü.

Spor