Demet Akalın Kimdir, Demet Akalın Tüm Şarkıların Indir Dinle

Demet Akalın Kimdir, Demet Akalın Tüm Şarkıların Indir Dinle

Demet Akalın 1972 yılında Kocaali’de dünyaya gelmiştir. Türk şarkıcı oyuncu aynı zamanda eski manken’dir. 2000’li yıllardan bu yana çıkarmış olduğu popüler şarkılar sayesinde Türk pop müziğinin en çok tanınan isimlerinden biridir. Kariyer hayatına ilk manken olarak başlamıştır. 1990’lı yıllarda çeşitli sinema ve televizyon filmlerinde oyunculuk yapmıştır. Mankenlik yapmasının yanı sıra gazinolarda şarkı söylemeye başlamıştır. 1996 yılında ilk albümü olan Sebebimi piyasaya sürmüştür. Ancak çok ses getirmemiştir. Demet Akalın tüm şarkılar indir ile tüm şarkıları indirebilirsiniz.

Demet Akalın filmografi ve hayatı

Rol almış olduğu filmler; Günlerden Pazar, Sensiz Olmaz, Tele anahtar, Osman Pazarlama’ dır. Diziler ise Sibel, En iyi arkadaşım’ dır. Programlar Daha ne olsun, Evlilik hayatı, Demet ve Alişan sabah sabah, Gelinim mutfakta’ dır. Demet Akalın almış olduğu ödüller; Polis Akademisi ödülleri, 2. Kral TV video müzik ödülleri, İstanbul FM müzik ödülleri, Kadir Has Üniversitesi ödülleri, Altın Kelebek Ödülleri, Avrupa gazeteciler Birliği medya Oscarları ödülleri, Beykent Üniversitesi ödülleri, Siyaset dergisi ödülleri, İstanbul FM müzik ödülleri, Engelsiz yaşam vakfı ödülleri, Cenk Koray Erkan ödülleri ,Taksiciler Derneği ödülleri, İstanbul Aydın Üniversitesi 9. iletişim ödülleri, Dünya Üniversitesi medya ödülleri, Ege Üniversitesi medya ödülleri, Trafik güvenliği medya ödülleri, Sarıyer Belediyesi ödülleri, Çanakkale Biga şenlikleri ödülleri, Pantene Altın Kelebek Ödülleri gibi birçok ödül almıştır.

Ayrıca Demet Akalın yardım faaliyetlerinde de bulunmaktadır. Mehmetçik Vakfı’na farklı farklı yıllarda bağışta bulunmuştur. 2019 yılında Cemil Topuzlu Açıkhava tiyatrosundaki konserlerin gelirlerini Mehmetçik Vakfı’na bağışlamıştır. Aynı zamanda 2019’da Hande Yener, Polat Yağcı ile birlikte Recep Tayyip Erdoğan ile görüşme gerçekleştirerek çocuk istismarı ve kadına yönelik şiddetin engellenmesine yönelik görüşmeler gerçekleştirmiştir. Bu Tarz Benim’ de konuk jürilik yapmıştır.

Demet Akalın ait şarkılar

Çekilmiyor, Cinayet, Canıma değsin, Bulamadım, Bu son sözleri, Bu Defa Son, Bu benim partim, Bizi buluyor, Bittim, Bir oğlumuz var, Bir Demet, Bilmek istiyorum ben, Fero, 5 yıl, Ben de özledim, Bekleyemedin mi, Bebek, Bana ne, Bana Döneceksin, Avut beni’ dir.

Kaynak https://enyenimp3indir.net/

Genel Kültür