Elektrikli Isıtıcı Modelleri ve Fiyatları

Banyoda, salonda, hobi amaçlı kullanılan bodrumda ya da konuk odasında fark etmeksizin – Elektrikli ısıtıcılar seri ve temiz bir biçimde konforlu sıcaklık ile beraber esnek kullanım imkanları sağlar. Bu çeşit bir aletin kullanım gayesini tam kapsamıyla karşılayabilmesi için, ilişkili kullanım şartları için makul bir model seçmek mühimdir. Bu esnada, ne çeşit bir sıcaklık istediğinizi, ne kadar alana sahip olduğunuzu ve ısıtıcıyı zeminde kurmak mı yoksa duvara ya da tavana kurmak istediğinizi düşünmeniz gerekir.

Elektrikli Isıtıcı Nedir?

Bir elektrikli ısıtıcı, elektrikten ışıma enerjisi üretir. Bu ısıtma aletlerinin en büyük yararı, ek ya da yedek ısıtıcı şeklinde basit bir şekilde kullanılabilmeleridir. Yakında çalışır durumda bir prizin yer aldığı neredeyse her yerde kullanılabilirler. Elektrikli ısıtıcılar üstelik bakım gerektirmez, az yer kaplar ve kirlenmeye sebep olmaz.

Elektrikli Isıtıcı Modelleri

Konvektörler

Konvektörler çalıştırıldıktan müteakip sıcaklık verdikleri için, konuk odaları ya da çok nadir olarak kullanılan eğlence bodrumları gibi daimi kalmadığınız odalar için ideal ürünlerdir. Oda havası cihaz kapatıldıktan müteakip hızlı bir biçimde soğuduğu için, satın alma sırasında, oda sıcaklığı denetleyici bir termostat sayesinde ısıtma gücünün ayarlanabilmesi ve hava hızının aşamalı bir şekilde kontrol edilebilmesi için dikkatli olmanız gerekir.

Fanlı ısıtıcılar

Fanlı ısıtıcılar elektrikli doğrudan ısıtma aletleridir. Bu aletler, açılır açılmaz enerji üretir. Genellikle küçük olan hacimleri yardımıyla evleviyetle salonlar ve bürolar, banyolar, eğlence için kullanılan bodrumlar, karavanlar ya da küçük işletmeler için makuldur.

Radyatörler

Radyatörde, elektrikli bir ısıtma ünitesi, müteakiben sıcaklığı oda havasına aktaran bir depolama alanını (örn. yağ) ısıtır. Bu cihazların güç sarfiyatı 600 ila 2000 Watt arasında yer almaktadır ve aşamalı olarak ayarlanabilir.

Kızılötesi ısıtıcılar

Bu ısıtıcılardan çıkan enfraruj ışınlar; petekler, fanlı ısıtıcılar ve konvektörlerden ayrı olarak ortamın havasını değil, üzerine geldikleri katı maddeleri, güneş ışımasının doğal ilkesine göre ısıtırlar.

Elektrikli Isıtıcı Fiyatları

Elektrikli ısıtıcı fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için Online elektrikli ısıtıcı satın alın TROTEC-Shop internet adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

Genel Kültür