Galatasaray Başkanı Dursun Özbek’ten Taraftara Mesaj Var

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek’ten Taraftara Mesaj Var

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek’ten Taraftara Mesaj Var!

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Küçükçekmece’deki kürek sanayi tesisini ziyaret etti. Dursun Özbek, kendilerine bir spor kulübü olduklarını hatırlattı. Dursun Özbek, şunları söyledi: “Bir spor kulübünün başarısı büyük ölçüde tesisin seviyesine bağlıdır. Ne yazık ki Galatasaray Spor Kulübü tesisi 30-40 yıl önce yapıldı. Tesis bugüne kadar yenilenmedi.

Hem profesyonel futbolda hem de amatör sahalarda sporda başarılı olmak istiyorsanız öncelikle sistemi elden geçirmeniz gerekiyor. Bu düşünceyle Galatasaray Adası’na başladım. Adadaki durum açıktı. Adayı bugün müsait hale getirdim. Orada kürek çekme ve denizde yüzme pratiği yapıyoruz. Galatasaray her zaman sporcuların antrenman yaptığı bir yer.

Merak Edilen Haberlerin Detayı

Haberin detayları canlı maç izle de yayınlandı. Aynı şekilde Galatasaray Spor Kulübü de sosyal tesis olarak Genel Kurul üye ve misafirlerinin kullanabilecekleri bir alan olacaktır. Neredeyse bitti. Önümüzdeki günlerde misafir kabul etmeye başlayacağız. Küçükçekmece tekne tesislerinin yenilenmesi gerekiyor. Bazı parçalar kullanılabilir, ancak bazılarının işlenmesi gerekir. Diğer tesisimiz Kemerburgaz’daki mülkümüzdür. Galatasaray Spor Kulübü, kamp ve antrenman alanı olarak futbol takımına ve altyapıya aittir. Orada saha organizasyonu olarak çalışmaya başladık. Projemiz neredeyse tamamlandı.

Proje kapsamında önümüzdeki günlerde daha yoğun çalışmalara başlayacağız. Bir spor kulübünün olmazsa olmazı tesistir. Bu tesisleri modernize ederek sporcular için daha konforlu ve keyifli antrenman alanları haline getirmek için yönetim kurulu arkadaşlarımla birlikte çalışıyorum. Genel Kurul üyelerinin, tüm Galatasaray taraftarlarının ve taraftarlarımızın desteğini bekliyoruz. Yarışmada bize destek vermelerini bekliyoruz. Birlikte hareket edebilmemiz için bu projeleri gerçekleştirmek için Genel Kurul üyelerinin desteğine ihtiyacımız var. Onlara ne yapmaları gerektiğini öğreteceğiz.

Seçim Öncesi Sözler Tutuluyor!

Seçim öncesi söz verdiğimizi yapıyoruz. Bu ayın sonunda yapılacak genel kurul toplantısı çok önemli. Galatasaray’ın önümüzdeki 25 yılını öngören genel kurul toplantısıdır. Burada yüksek bir katılım istiyorum. Tüm Genel Kurul üyelerini buraya davet ediyoruz. Çünkü burada herkesin kendi görüşü var. Ayrıca, lütfen görüşlerinizi bize bildirin. Bu birlik getirmelidir. Şu anda kırgınlığı ortadan kaldırmak ve birliği güçlendirmek için çalışıyoruz. Bunun geneli sağlayacağını düşünüyorum.”

Özbek, futbol takımının transferi ile taraftarium24 kanalında konu ile ilgili şunları söyledi: “Futbol takımına yeni transferler var. Bunların bir kısmı yapıldı, bir kısmı şu anda çalışıyor. Taraftarlarımıza sabırları için en iyi dileklerimi iletiyorum. Çünkü burası profesyonel bir şirkettir. Burada yapılan çalışmalar, Galatasaray’ın önemli haklarının en üst düzeyde korunmasını sağlarken dikkatli bir şekilde yürütülmektedir.

Spor