Kahve Yanı Su Bardağı – Kristal Bardaklar

Kahve Yanı Su Bardağı – Kristal Bardaklar

Su doğada tüm canlıların olduğu gibi insanların yaşamında da başlı başına özel bir yer teşkil eder. Hatta su insanlar için her anlamda vazgeçilmez olandır. Su eğer temizlik hijyen amaçlı olarak kullanılmayacak ise o zaman su tüketirken bardak kullanımı olmazsa olmaz olandır. Biz de Duru Crystal olarak insanlara başka bir su içme keyfi yaşatacak olan ürünler üreterek beğenilerine sunuyoruz.

Firmamız uzun zamandır sektöründe olup Osmanlı Sarayına layık çizgide ve kalitede ürettiği başta su bardağı olmak üzere, değişik türden cam ürünleri ile alanında çıtayı çok yükseklere çıkarıyor. Bu durumda elbette siz değerli müşterilerimizin de son derece önemli bir payı bulunuyor.

Öne Çıkan Ürünlerimiz

Son derece profesyonel bir biçimde üretim standartlarına uygun üretim yapan firmamızın ürün gamında yer alan ürünler seriler halinde satışa sunuluyor. Ürün gamımız da yaşanan arz talep meselesine bağlı olarak sürekli yükselişe geçiyor. En bilinen ürünlerimizin başında elbette kahve yanı su bardağı geliyor. Kahve yanı olan su bardaklarımızda da çok değişik beklentilere hitap eden su bardakları bulunuyor.

Bunların en başında görkemli yapısı ile göz kamaştıran kahve yanı kristal bardak geliyor. Zarif tasarım bir kahve fincanının yanında kristalden üretilen su bardaklarımız kahve içmenin doyasıya keyfini çıkarmanızı sağlıyor. Yine ürün gamımızda yer alan bir diğer ürünümüz ise tek başına dekoratif amaçlı olarak bile kullanılabilecek güzellikte olan bohemia kristal renkli kadeh türüdür. Rengarenk olan bu bardaklar son derece hoş bir görünüme sahiptir. Serinin adından da net bir biçimde anlaşılacağı gibi Bohem tarzı olan kadehlerdir.

Elbette firmamızın tüm bu ürünler dışında camdan özel tasarım vazo modelleri vardır. Ayrıca ürün gamımızda meşrubat bardakları, viski bardakları, sürahiler, karaflar, özel tasarım kadehler, şarap ve şampanya bardakları de yer alır.

Bizimle İletişime Geçmek İsterseniz

İster ürün alımı, ister şikayet ister öneri ya da bir başka nedenden ötürü bizimle iletişime geçmek isterseniz aşağıda yer alan iletişim kanallarından istediğiniz bir tanesini kullanabilirsiniz.

Mail: info@durucrystal.com

Telefon: 0543 899 83 94

Genel Kültür