Konyaaltı Plajına Yeni Tesis Kazandırıldı

Konyaaltı Plajına Yeni Tesis Kazandırıldı

Konyaaltı Plajına Yeni Tesis Kazandırıldı!

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Konyaaltı Plajı’na bir sosyal tesis daha ekledi. Boğaçayı köprüsünün batı yakasında yer alan 1 Nolu plaj işletmesi Boğaçayı, kaliteli ürünleri ve uygun fiyatları ile misafirlerini ağırlıyor.

Büyükşehir Belediyesi, Milli Emlak Kurumu’ndan kiraladığı Boğaçayı Köprüsü’nün batısındaki alanı sahil işletmesi olarak vatandaşa hizmete açtı. Belediye iştiraklerinden EKDAĞ A.Ş. Boğaçayı’nın işlettiği Boğaçayı Beach Business No. 1, konuklarına kahvaltıdan fast food ürünlerine, dünyanın dört bir yanından gelen kahvelerden sıcak ve soğuk içeceklerden oluşan bir menü sunuyor. Konyaalt Plajı’na gelen vatandaşlar ve misafirler, Akdeniz’in mavisi ve Toros Dağları’nın nefes kesen manzarası eşliğinde, zengin bir menüden sipariş ettiklerinin tadını çıkarabilirler. Plaj bölümünde ayrıca şezlong ve şemsiyeler bulunmaktadır. Boğaçayı 1 Nolu Plaj sabah 08:00’de açılıyor ve akşam 22:00’de kapanıyor. Antalya haber sizlere en iyi hizmetleri sunar.

Yoğun İlgi Görüyor!

Boğaçayı Beach 1 tesis müdürü Veysel Güneş, tesise vatandaşların yoğun ilgi gösterdiğini ve talebe göre hizmetlerin geliştirildiğini söyledi. Güneş, “Hijyen konusunda vatandaşlarımız işletmemizi çok beğeniyor. Geniş menümüzdeki ürünlerin diğer işletmelere göre uygun fiyatlı olduğunu bize söylüyorlar. Başkanımız Muhittin Böcek’in rehberliğinde bir sosyal medya daha hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Konyaaltı Plajı’na belediyeye ait tesis eklendi. Tüm çalışanlarımızı fabrikamıza bekliyoruz” dedi. Antalya son dakika haberleriyle en iyiden faydalanabilirsiniz.

Bakan Açıklamaları Yaptı!

İstanbul’da yaşayan Zeynep Gedikoğlu, yazı Antalya’da geçirdiğini belirterek, memnuniyetini dile getirerek, “İstanbul’da bile Antalya Büyükşehir’de sosyal tesis gibi tesis yok.” Gedikoğlu, “Antalya’da 3 ay kaldım. Yaz aylarında Antalya Büyükşehir’deki sosyal tesisleri çok beğendim. Kaliteli ürünler, temizlik, uygun fiyatlar ve güler yüzlü hizmet bizi cezbetti.”

Kahvaltıyı Boğaçayı’nın Beach 1 tesisine tercih eden Mine Edalı, ikramların çok başarılı olduğunu ve yeni tesisi çok beğendiğini söyledi. Edalı, “En sevdiğim kahvaltı beyaz peynirli tost ve onu burada bulduğum için mutluyum. Belediyemiz böyle bir hizmet vermekten mutluluk duyuyor. Fiyatı çevredeki işletmelere göre gerçekten çok iyi. Ürünlerin kaliteli ve taze , ayrıca çayımız taze ve moralimiz iyi. Teşekkürler” dedi. Yüzmek için Konyaaltı Plajı’na gelen Sena Doğan, “Öğrenciyim, bu durumda belediyenin açtığı tesisleri kullanmamız bizim gibi öğrenciler için büyük bir avantaj. Ürünün kalitesi ve uygun fiyatı. fiyatlar harika. Bu ekonomik koşullarda bize böylesine büyük bir fırsatı verdiği için başkanımıza teşekkür etmek istiyorum.”

Genel Kültür