Tenis Akademisi Kulübü

Tenis Akademisi Kulübü

Tenis 10.97 metre genişliğinde ve 23.77 metre uzunluğundaki kortta iki kişi veya ikili şeklinde raket ve lastik top ile oynanan olimpik bir spordur. Bu spor size önemli bir güç kazandırmak için ideal bir spordur. Özel eğitimden gelir elde edilebilir, bireysel veya grup olarak öğrettiğiniz sporcular ile para kazanabilirsiniz. Çalışarak öğrenilen tenis ve belge sizin için bir meslek haline gelebilir.

Tenis, 4 yaşında kendini genç hisseden her yaştan insanın rahatlıkla oynayabileceği bir spordur. Bu kadar geniş bir yaş kategorisine sahip bir spor endüstrisinde para kazanmak, reklamcılık yoluyla profilinizi ne kadar geliştirdiğiniz ve yükselttiğinizle sınırlıdır. Antrenör, birçok sporun antrenörlerinden daha iyi kazanabilir. Özellikle özel okullarla anlaşmalar yoluyla, daha düşük yaş gruplarına özel ders ve grup dersleri verebilirler. Aylık kişi başı 250 TL’den başlayan bir ücret karşılığında tenis eğitimi verebilirler. 34 kişilik grup özel dersleri ile haftada 45-60 dakikalık 2 ders için aylık 1000 TL’den gelir elde edebilirsiniz. Daha fazla kişiye ulaşarak daha fazla para kazanabilirsiniz ve bunları tenis akademilerinde de gerçekleştirebilirsiniz. Raketinizi bir tenis çantası ile rahatlıkla taşıyabilirsiniz.

Tenis Akademisi Kulübü Özel Ders

Alanında uzman olduğunuz tenis sporunu saati 100 TL’den eğitim ücreti ile her saat için ücret alabileceğiniz farklı yaşlardaki kişilere özel ders vererek öğretebilirsiniz. Ayrıca büyük firmalarla iletişime geçerek çalışanlara özel grup dersleri verebilirsiniz. Örneğin banka çalışanlarına özel olarak verdiğiniz grup derslerinden gelir elde edebilirsiniz. 4 ila 6 kişilik gruplar için haftada 2 gün kişi başı 250 TL, haftada 3 gün 60 dakika antrenman yapın. Tenis dersleri ile kişi başı 350 TL’den başlayan gelir elde edebilirsiniz. Kurs ve eğitim verdiğiniz kişi sayısı arttıkça geliriniz ye yükselecektir.

Tenis eğitimi vermek için ayriyeten tenis akademisi de açılabilir. Bu sayede tamamen resmi bir firma olup tenis akademisi kulübünüz ile birlikte tenis eğitimi verebilir ve bünyenize daha çok eğitmen ve öğrenci çekebilirsiniz. Tenis alanında çocuk, kadın, yaşlı ve engelli bireylere tenis sporunu öğretebilir, hem eğlenirken hem para kazanabilirsiniz.

Spor