Tiktokta Nasıl Takipçi Kazanılır

Tiktokta Nasıl Takipçi Kazanılır

Tiktokta Nasıl Takipçi Kazanılır?

Milyonların buluştuğu bir sosyal medya platformu olan Tiktok’ta takipçi sayısını artırmak isteyen kişilerin sayısı da her geçen artmaktadır. Bu bağlamda takipçi sayısını artırmak için en garanti ve en kısa yol Tiktok takipçi satın al seçeneğidir. Eğer sizin de böyle bir düşünceniz varsa o zaman yapmanız gereken şey Bayigram firmasının web sitesine girmek ve sizler için en uygun olan takipçi paketini satın almaktır. Böylece hem izlenme sayınızı artırabilir hem de organik takipçilerin ilgisini daha çabuk çekebilirsiniz.

Tiktokta Para Kazanmak İçin Kaç Takipçi Gerekir?

Bilindiği üzere Tiktok uygulaması üzerinden takipçi sayısı, izlenme oranları ve canlı yayın hediyeleri gibi pek çok husus sayesinde ciddi paralar kazanılabilmektedir. Eğer siz de bu uygulama ile para kazanmak istiyorsanız o zaman öncelikle takipçi sayınızın belirli bir sayıda olmasına dikkat etmelisiniz. Çünkü Tiktok’ta belirli bir sayının altında takipçi sahibi olanlar para kazanamıyor. Bunun için gerekli olan miktar ise uygulama tarafından 1000 kişi olarak belirlenmiş. Eğer 1000 kişilik bir takipçi sayısına ve izlenme oranlarına sahip değilseniz o zaman para kazanamıyorsunuz.

1000 kişilik bir izlenme ile elde edebileceğiniz kazanç ise 1 Dolar olarak belirlenmiştir.

Tiktok Kaç İzlenme Kaç Para?

Yukarıda da bahsettiğimiz üzere bu uygulama üzerinden para kazanmak için hesaplamalar genellikle 1000 kişi üzerinden yapılmaktadır. Buna göre;

  • Videolarınız 1000 kişi tarafından izleniyorsa 1 Dolar yani 8 TL civarı
  • Videolarınız 2000 kişi tarafından izleniyorsa 2 Dolar yani 16 TL civarı
  • Videolarınız 3000 kişi tarafından izleniyorsa 3 Dolar yani 24 TL civarı para kazanabilirsiniz.

Fakat bu durum tek bir video için geçerlidir. Yani eğer siz gün içerisinde 1 video atıyor ve bu da 5 bin civarı izleniyorsa o zaman kazanacağınız miktar aylık olarak 1000 TL olacaktır.

Tiktok Kaç Beğeniye Para Veriyor?

Tiktokta beğeniler ve yorumlardan ziyade daha çok izlenme ve takipçi sayıları- canlı yayınlar; gelir için baz alınmaktadır. Bu bağlamda 1000 takipçisi bulunan bir Tiktok hesabı para kazanmaya başlayabilir. Eğer siz de bu uygulamadan para kazanmak istiyorsanız takipçi sayınızı Bayigram ile artırabilirsiniz. Sitenin linki; https://bayigram.com/tiktok-takipci-satin-al/

Teknoloji