Türk Tenisinin Matem Günü Arif Koçak Vefat Etti

Türk Tenisinin Matem Günü Arif Koçak Vefat Etti

Türk Tenisinin Matem Günü Arif Koçak Vefat Etti

Türkiye’nin milli tenis antrenörü ve sporcusu Koçak kalp krizi geçirerek vefat etti. Eski milli tenisçi ve milli takım teknik direktörü Arif Koçak, geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. Profesyonel tenisçi ve antrenör olarak Türkiye şampiyonu unvanını kazandı.

Arif Koçak 6 yaşında tenis topları toplamaya başladı. 1960 yılında tenise keyif için başladı ve sonraki yıllarda gençlik turnuvalarına katıldı. Davis Cup tenisi oynayan Koçak, Türkiye klasmanında bir numaraya yükseldi; 1975 yılında kuzeybatı Missouri sokağında doğdu. Tenis oynamak için kendisine Üniversiteden 4 yıllık bir burs teklifi de verildi.

İpek Soylu Tenisi Bıraktığını Açıkladı

Milli tenisçi İpek Soylu, profesyonel kariyerine son verdiğini duyurdu. 26 yaşında milli tenisçi İpek Soylu profesyonel kariyerine son verme kararı aldı. Küçük yaşta iş, mücadele ve sorumluluk hakkında bilgi edinmek tenis oyunlarımı geliştirmeme yardımcı oldu. Mesleğimin dünyayı dolaşan doğası beni gezegenin her köşesine yerleştirdi. Bu etki sayesinde iş arkadaşlarımla olabilecek en iyi ilişkilerden zevk alıyorum. 20 yıldır var olduğum ve kariyerimin her saniyesinde sınırlarımı zorladığım için mutluyum. Onwin güncel giriş

20 yıllık profesyonel tenis tecrübemi, kariyerime son verirken bana yardımcı olması için bir eğitim aracı olarak kullanıyorum. Kariyerim boyunca bana gösterdikleri sevgi ve destek için kendim de dahil olmak üzere sevdiklerime teşekkür etmeliyim.

Spor